Obecnie większość konsumentów używa codziennie mniej lub bardziej zaawansowanego technologicznie smartphona z dotykowym ekranem. Telefony tego typu wyjątkowo upowszechniły się w ciągu ostatnich lat i funkcjonują teraz jako ogólnie przyjęty standard.

Szerszy zakres funkcji oraz możliwości pełniejszego wyrażenia siebie za pomocą najróżniejszych aplikacji mobilnych sprawiają, że sfera smartphonów oraz różnorodnych dodatków do nich nieustannie się rozwija. Telefony z dotykowymi ekranami dawniej stanowiły prawdziwy powiew nowości, obecnie nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić konieczności bycia zmuszonym do korzystania z telefonu z „normalną” klawiaturą. Tego rodzaju modele traktuje się bardziej jako „zamienniki” w przypadku awarii telefonu głównego.

Pęknięcia ekranu łatwe do uniknięcia

Smartphony mimo szerszego zakresu funkcji są znacznie bardziej podatne na uszkodzenia mechaniczne niż starsze modele telefonów. Jeden upadek jest w stanie permanentnie uszkodzić dotykowy ekran. Przed pojawieniem się rys, braku szczelności oraz pęknięć można się w łatwy sposób uchronić. Szkło hartowane na telefon dotykowy to już nie opcjonalna możliwość do zakupu, ale zwyczajna konieczność. Szkła tego typu szybko nakłada się na powierzchnię ekranu zwiększając jego odporność na uszkodzenia przy zachowaniu pełnej funkcjonalności. Szkło hartowane na telefon nie blokuje sygnału, także telefon nie traci nic na swojej wygodzie płynącej z użytkowania. Tego rodzaju dodatki to wydatek rzędu maksymalnie 40 zł – w zależności od modelu telefonu, co możesz sprawdzić na https://vegacom.eu/pol_m_Szklo-hartowane-na-telefon_Szklo-hartowane-na-telefon-innych-producentow-55318.html. Biorąc pod uwagę, że pojedynczy (niefortunny) upadek jest w stanie skuteczne wyeliminować telefon z codziennego obiegu, a pęknięty ekran często oznacza kres życia danego aparatu, wydanie małej kwoty na dodatkowe zabezpieczenie będzie trafioną inwestycją. Jest to znacznie lepsze wyjście niż ryzykowanie swoim sprzętem oraz narażanie się na duże koszty naprawy lub w skrajnych przypadkach konieczność zakupienia nowego telefonu. Nowy smartphone to wydatek rzędu minimum kilkuset złotych. Szkło hartowane na telefon to zwykła konieczność, która jest zdolna oszczędzić wielu nerwów oraz nieplanowanych wydatków w przyszłości.

Znalezienie szkła hartowanego (najlepiej z certyfikatem jakości) do swojego modelu telefonu nie przedstawia sobą obecnie żadnego problemu. Każdy sklep z akcesoriami do telefonów (zarówno stacjonarny, jak i online) będzie dysponował szerokim wachlarzem opcji do wyboru dla rozwojowo zorientowanego klienta.