W ciągu dnia naszą lampą jest słońce, w którego blasku wygrzewa się przydomowy ogródek. Kiedy słońce zachodzi, niewielkie oświetlenie ogrodu może pomóc w ożywieniu trawnika i otoczemia budynku. Odpowiednie oświetlenie umożliwia poruszanie się po okolicy i zwiększa bezpieczeństwo mieszkańców. lampy ogrodowe philipsŚwiatło, które montujemy przed domem różni się od oświetlenia, jakie stawiamy na tyłach domu, czyli w ogródku. W obu przypadkach inwestorowi zależy na nieco innym efekcie. Światło na froncie działki ma inne przeznaczenie niż to, które znajduje się z tyłu budynku. Lampy ogrodowe Philips dają przyjemną atmosferę, z kolei surowe reflektory zapewniają bezpieczeństwo. Lampy frontowe kierują odwiedzających na główne wejście, ale także podkreślają ogród, architekturę domu i zapewniają bezpieczeństwo - to główne potrzeby, które nie są tak istotne w ogródku.

Oświetlenie przednie

Wielu właścicieli domów zapomina o należytym podświetleniu przednich drzwi. Lampy nie tylko pomagają ludziom wiedzieć, gdzie wejść (ważne, jeśli masz duży dom z wieloma drzwiami), ale zwiększają bezpieczeństwo, gdy przychodzimy do domu po zmroku. Reflektory skierowane na drzwi frontowe sprawiają, że te stają się punktem centralnym domu. Drzwi wejściowe są ważną częścią domu i wpływają na odbiór całego budynku. Sprawiając, że frontowe drzwi stają się centralnym punktem domu, możemy stworzyć ciepły, zachęcający nastrój dla gości, jednocześnie zwiększając bezpieczeństwo swojego domu. Kinkiety ścienne zamontowane na fasadzie mogą być głównym źródłem światła w drzwiach wejściowych lub mogą być wykorzystane do stylowego wykończenia ściany. Dodatkowe lampy ogrodowe Philips pozwolą uzyskać przyjemny, nastrojowy efekt.

Oświetlenie zewnętrznych stopni

Oświetlaj co drugi stopień i dodaj światła po bokach, aby odwiedzający wiedzieli, gdzie powinni postawić kolejny krok.

Oświetlenie ścienne i zewnętrzne

Zamontuj lampy ścienne, aby zapewnić bezpieczeństwo osobom, które poruszają się w nocy. Pamiętaj jednak, aby ich obudowa była wodo i mrozoodporna. Możesz rozświetlić frontowy trawnik ustawiając na nim lampy ogrodowe Philips.

Oświetlenie ogrodowe

Tutaj zaleca się stosowanie łagodnego oświetlenia, aby podkreślić piękno ogrodu i stworzyć przyjemną nocną atmosferę, która jest miłym akcentem dla osób odwiedzających ogródek. Lampy przydadzą się także na wypadek, gdybyś chciał przejść przez swój ogród nocą bez latarki. Ciekawym pomysłem jest stosowanie okazjonalnego oświetlenia, np. girlandy z lampionów latem lub lampek LED w czasie zimowych świat Bożego Narodzenia.